POLICAJKAMA GRADSKI DERBI, 25. 03. 2012.
U pretposljednjoj utakmici tekućeg prvenstva 2. HKL zapad/jug za žene kuglačice KK Policajca uvjerljivo su pobijedile ŽKK Ogulin u, uvijek uzbudljivom i zanimljivom, gradskom derbiju. Policajke su slavile uvjerljivom pobjedom 7 : 1 (15,5:8,5), omjer ukupno srušenih čunjeva bio je također uvjerljivo na strani službeno domaćih kuglačica KK Policajca - 3322:3187.
Već u prvom bloku igračica, kada je Nikolina Marković uvjerljivo pobijedila najbolju i najiskusniju kuglačicu ŽKK Ogulina Ivanku Rebrović, na neki način se nazirao krajnji ishod. Također, u prvom bloku igračica ŽKK Ogulin osvojio je svoj jedini pojedinačni bod, a osvojila ga je Mirjana Orelj protiv Marine Bašić Plaković, i to isključivo katastrofalno lošom završnicom svoje protivnice. N. Marković - I.Rebrović 561:528 (3:1) i M. Bašić Palković - Mirjana Orelj 534:535 (1:3).

KK Policajac - ŽKK Ogulin  - zapisnik

2. HKL zapad/jug - 17. kolo
Svi ostali pojedinačni dvoboji pripali su kuglačicama KK Policajca i to vrlo uvjerljivo i s prikazanom odličnom igrom. U drugom bloku igračica Ana Puškarić i Nives Poljak pobijedile su Maricu Bokulić i Anu Karas prepustivši im samo po jedan set. U zadnjem, trećem bloku isto su ponovile Matea Gašparović i Valentina Prpić pobijedivši Mariju Paušić i Teutu Vorkapić. Posebnoje dobra danas bila najmlađa Matea Gašparović koja je s 574 srušena čunja bila i nabolja igračica susreta. A.Puškarić - M.Bokulić 539:517 (3:1), N.Poljak - A. Karas 546:512 (3:1), M.Gašparović - M.Paušić 574:556 (3:1) i V.Prpić - T.Vorkapić 568:539 (2,5:1,5).
Slijedeće subote u Šibeniku "policajke" igraju zadnju prvenstvenu utakmicu i to protiv ovogodišnjih prvakinja 2. HKL zapad/jug kuglačica ŽKK Šubićevca. Bez obzira na rezultat te utakmice Šibenčanke će, dakle, ostati prve, a kuglačice KK Policajca najvjerojatnije druge, gdje su bile i do sada. Prava je šteta da su "policajke" olako izgubile neke utakmice (ŽKK Kupa i ŽKK Mantinela kod kuće te ŽKK Donat u gostima) jer bi, u slučaju da su od te tri utakmice barem dvije pobijedile, u subotu u Šibeniku bio pravi derbi. No, sve u svemu, obzirom na mnogobrojne probleme oko igračkog kadra, ova ekipa KK Policajca pokazala je da zna kuglati i da je najbolja u Ogulinu.

Nikolina Marković, Ivanka Rebrović, Marina Bašić Palković i Mirjana Orelj

Ana Puškarić, Marica Bokulić, Nives Poljak i Ana Karas