NEBITAN PORAZ U OZLJU, 01. 04. 2012.
U zadnjem 22. kolu tekućeg prvenstva 3. HKL zapad kuglači KK Policajca doživjeli su svoj ukupno 12. poraz. Međutim, obzirom na pobjedu u prošlom kolu u Puli ovaj poraz nema nikakvu težinu osim što će zbog njega "policajci" pasti za jedno mjesto na prvenstvenoj ljestvici i na kraju prvenstva bit će deveti (7 pobjeda i 3 neriješena rezultata). Igra koju su pružili kuglači KK Policajca bila je dobra i uz malo sreće možda se moglo napraviti i nešto više. Posebno su dobru utakmicu odigrali Tomislav Grdić i Matija Cindrić, kojima je svega nekoliko čunjeva nedostajalo da dosegnu magičnu brojku 600. S druge strane Ozljani su imali raspoloženog Ivicu Škraka koji je tu magičnu brojku prešao i stvorio razliku u čunjevima koja je na kraju i odlučila pobjednika. KK Kupa je pobijedila rezultatom 5:3 (14:10) i 3366:3318 u ukupno srušenim čunjevima.
U prvom bloku igrača svakoj ekipi pripala je po jedna pobjeda. Nenad Plivelić uspio je pobijediti domaćeg kuglača Radoja Bakarića, a Danko Gašparović uvjerljivo je izgubio od već spomenutog Ivice Škraka. R:Bakarić - N.Plivelić 517:542 (1:3) i I.Škrak - D.Gašparović 611:543 (3:1).

KK Kupa - KK Policajac - zapisnik

3.HKL zapad - 22.kolo
U drugom bloku igrača ista priča. Josip Skorić je izgubio od Dragutina Gnjilca dok je Tomislav Grdić bio uvjerljiv protiv Ivana Pavlića. D.Gnjilac - J.Skorić 537:510 (3:1) i I.Pavlić - T.Grdić 565:597 (1:3).
Odluka o pobjedniku pala je u zadnjem bloku igrača. Matija Cindrić je opet bio odličan i uspio je pobijediti, iza Škraka najboljeg domaćeg kuglača, Darka Papića. Svakome od njih pripala su po dva seta. S druge strane Anton Marković "nije bio pravi" pa ga je Miroslav Šegina pobijedio ne dozvolivši mu da osvoji niti set. D.Papić - M.Cindrić 573:591 (2:2) i M.Šegina - A.Marković 563:535 (0:4).
Sezona je tako završila za "policajce" uspješno jer su s podmlađenom ekipom i uz dosta problema (ozlijede, bolest i netreniranje pojedinaca) ipak zadržali trećeligaški status. Iz lige ispadaju KK Hrvatski branitelj iz Pule i KK Poštar iz Ogulina, kojega od ispadanja može spasiti samo plasman prvaka 2.HKL zapad KK Rječine u Prvu ligu.

Ivica Škrak, Danko Gašparović, Radoje Bakarić i Nenad Plivelić

Dragutin Gnjilac, Josip Skorić, Ivan Pavlić i Tomislav Grdić