POBJEDA KUGLAČICA NAD PRVAKINJAMA, 01. 04. 2012.
Kuglačice KK Policajca pobijedile su u zadnjem 18. kolu 2. HKL zapad/jug kuglačice ŽKK Šubićevca i to u Šibeniku, na njihovoj kuglani. Iako ta pobjeda odnosno poraz ne znači ništa niti jednima niti drugima, jer su Šibenčanke već ranije osigurale naslov prvakinja 2. HKL zapad/jug, pobjeda nad vodećom ekipom i to na njihovom terenu ima svoju draž. "Policajke" su odigrale jednu dobru utakmicu i na kraju slavile pobjedu od 5:3 (13,5:10,5) 3106:3075. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da je bilo malo više sreće i koncentracije kod kuglačica KK Policajca, a manje nepotrebnih promašaja kojima su se gubili prijelazi i već dobiveni setovi.
Za ekipu KK Policajca u prvom bloku igračica zaigrale su, već standardno, Nikolina Marković i Maja Stipetić. Nikolina Marković je već dobiveni dvoboj izgubila u zadnjem setu s četiri nevjerojatna promašaja u "srednje drvo". Na kraju ju je njezina protivnica Željka Žurić pretekla za 11 čunjeva. Maja Stipetić je s pola seta prednosti osvojila prvi pojedinačni bod za svoju ekipu, a srušila je jednaki broj čunjeva kao i protivnica joj Meri Jurković. Ž:Žurić - N.Marković 506:495 (2:2) i M.Jurković - M.Stipetić 512:512 (1,5:2,5).

ŽKK Šubićevac - KK Policajac - zapisnik

2.HKL zapad/jug - 18. kolo
U drugom bloku igračica obadvije "policajke" Ana Puškarić i Nives Poljak, zahvaljujući nedostatku koncentracije u ključnim trenucima dvoboja, pobjedu su prepustile svojim protivnicama Nedi Barić odnosno Vilmi Miškić. N.Barić - A.Puškarić 534:526 (2:2) i V.Miškić - N.Poljak 523:514 (2:2).
I kada je izgledalo da će Šibenčanke prvenstvo završiti još jednom pobjedom, jer su vodile 3:1 i 26 čunjeva prednosti, u trećem bloku igračica kuglačice KK Policajca Matea Gašparović i Valentina Prpić nisu se s time složile pa su izvojevale svaka po jednu pobjedu. Matea Gašparović pobjedila je Milenu Smolić, a Valentina Prpić je briljirala protiv Danire Beer Krnić stvorivši i presudnu prednost u čunjevima koja je ekipi KK Policajca na kraju donijela i pobjedu. Valentina Prpić s 549 srušenih čunjeva bila je inajbolja igračica utakmice. M.Smolić - M.Gašparović 498:510 (2:2) i D.Beer Krnić - V.Prpić 502:549 (1:3).
Kuglačice KK Policajca tako su još jednom pobjedom samo učvrstile svoje drugo mjesto u upravo završenom prvenstvu, što je za jedno mjesto bolje nego lani. Prava je šteta da su "policajke" nepotrebno izgubile neke utakmice (u Zadru protiv ŽKK Donata te u Ogulinu protiv ŽKK Kupe i ŽKK Mantinele) jer su svakako imale veliku šansu ove godine osvojiti naslov prvakinja i priliku povratka u 1. HKL gdje im je po kvaliteti i potencijalu svakako mjesto. Međutim, bilo je puno problema tijekom sezone, prije svega u kadrovskom smislu, pa je i osvajanje drugog mjesta u nikad većoj konkurenciji, pravi podvig. Osim kuglačica, svakako najveće čestitke za ovaj uspjeh zaslužuje i njihov trener Željko Stipetić, koji je još jednom potvrdio svoje trenerske kvalitete iako ih neki ogulinski tzv. kuglački stručnjaci neopravdano osporavaju.

Željka Žurić, Nikolina Marković, Meri Jurković i Maja Stipetić

Neda Barić, Ana Puškarić, Vilma Miškić i Nives Poljak