REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA, 28. 04. 2012.
U domu Dobrotvornog podupirajućeg društva "Sveti Rok - Lomost" u Ogulinu održana je redovna godišnja izvještajna Skupština KK Policajac Ogulin. Skupštini su, osim članova kluba, nazočili i brojni gosti i prijatelji kluba.
Skupštinu je otvorio i pozdravio sve nazočne predsjednik Željko Stipetić, a nakon intoniranja himne, članovima Skupštine prezentirana su izvješća o radu kluba od zadnje Skupštine, financijsko izvješće te izvješće Nadzornog odbora. Sva ova izvješća na kraju su jednoglasno prihvaćena.
Na Skupštini je predsjednik Željko Stipetić predložio i plan rada i finacijski plan za ovu tekuću godinu, koji su također jednoglasno prihvaćeni.
Nakon uspješno odrađene Skupštine članovi kluba i njihovi gosti nastavili su druženje uz prigodni domejnak u režiji Restorana "Gradina" iz Josipdola.

Izvješće o radu

Radno voditeljstvo Skupštine.

Članovi kluba i gosti.

Ljepši dio KK Policajca.

Dio atmosfere nakon službenog dijela Skupštine.