KK POLICAJAC - KK GACKA 3:5, 20. 10. 2012.
U 3. kolu 3.HKL zapad Og-Lika kuglači KK Policajca prvi puta bili su domaćini. Nakon jedne pobjede i jednog poraza u prva dva kola na gostovanju u Gospiću očekivali su se prvi domaći bodovi. Međutim, kuglači KK Gacke iz Otočca, koji inače svoje domaćinske utakmice igraju u Ogulinu, nisu se s time složili već su relativno lako došli do pobjede. Utakmica je, doduše, završila tijesnom pobjedom gostiju 3:5 (12:12) uz 32 čunja prednosti 3233:3265.
Da će "policajci" teško do prvenstvenih bodova pokazalo se već na početku, u prvom bloku igrača, u kojem su obadva kuglača KK Policajca izgubila svoje pojedinačne dvoboje. Mladen Hećimović je dobro igrao, bio blizu boda, ali je u završnici posustao i Božo Rogić ga je pobijedio za 14 čunjeva. S druge strane Danko Gašparović nije imao svoj dan pa je glatko izgubio od odličnog (igrač utakmice) Nikole Kraljića.
U drugom bloku igrača Josip Skorić je u zadnjim hicima uspio izgubiti već dobiven dvoboj protiv Ogulinca u redovima gostiju Milana Ostovića. Izgubio je samo za 4 čunja. Tomislav Grdić uvjerljivo je pobijedio Željka Odorčića ali je šteta što je u zadnjem setu izgubio dosta prednosti u čunjevima.
Pri rezultatu 1:3 i minus 69 čunjeva teško je bilo za očekivati neki preokret. Nenad Plivelić i Anton Marković u zadnjem bloku igrača izvojevali su pojedinačne pobjede protiv Ivana Atalića i Bože Bižanovića ali nisu uspjeli dostići zaostatak u čunjevima. Tako su gosti iz Otočca uspjeli ostvariti novu prvenstvenu pobjedu dok "policajcima" preostaje da se bodovima nadaju u slijedećem kolu kada igraju s novom ogulinskom ekipom KK Euphoriom.

KK Policajac - KK Gacka - zapisnik

3.HKL OG-LIKA - 3. kolo