ŽKK VRBOVSKO - KK POLICAJAC 2:6, 28. 10. 2012.
Umjesto u Ogulinu, gdje se po rasporedu trebala igrati, od prošlog vikenda odgođenu prvenstvenu utakmicu 2. kola 2.HKL zapad-jug za žene, kuglačice KK Policajca i ŽKK Vrbovskog odigrali su danas u Vrbovskom. Razlog zamjene domaćinstva leži u činjenici da je na ogulinskoj kuglani danas igrano pojedinačno prvenstvo kuglačke regije zapad (KRZ) za seniore. Na kraju, većim dijelom vrlo zanimljive utakmice, pobjedu su i dva prvenstvena boda relativno lako izvojevale "policajke". Pobijedile su rezultatom 6:2 (14,5:9,5) uz čak 172 čunja prednosti 3136:2964.
Nakon prva dva bloka igračica bilo je gotovo izjednačeno 2:2 i samo jedan čunj prednosti za KK Policajac. Pojedinačne pobjede ostvarile su u prvom bloku Višnja Širola i u drugom Mirjana Reljić za domaću ekipu i to protiv Nikoline Marković i Ane Puškarić, a za KK Policajac pojedinačni bod osvojila je Marina Bašić Palković u prvom bloku i Maja Stipetić u drugom bloku igračica protiv Renate Loparić odnosno Aleksandrew Vučković.
U zadnjem bloku igračica "policajka" Maja Nanić se malo mučila s Dejanom Draganović ali ju je ipak pobijedila za dva čunja i tri osvojena seta dok je najbolja igračica utakmice Valentina Prpić (570) deklasirala Željku Novinc i zamjenu joj Tatjanu Kušić s čak 169 čunjeva prednosti.
Ovo je ujedno i prva pobjeda kuglačica KK Policajca u novom prvenstvu u kojem u nastavku tj. 3. kolu gostuju u Karlovcu kod vodeće ŽKK Mantinele.

ŽKK Vrbovsko - KK Policajac - zapisnik

2.HKL zapad-jug 2. kolo