KK POLICAJAC - KK OBRTNIK 1 : 7, 08. 12. 2012.
Kuglači KK Policajca doživjeli su težak poraz u ogulinskom derbiju protiv KK Obrtnika. U utakmici 9. kola 3. HKL Og-Lika , koja je odigrana na Gradskoj kuglani "Klek" u Ogulinu kuglači KK Obrtnika slavili su rezultatom 7:1 (15:9) i 99 čunjeva prednosti - 3289:3190.
Jedinu pojedinačnu pobjedu odnosno jedini bod za KK Policajac osvojio je Nenad Plivelić u zadnjem bloku igrača, kada je pitanje pobjednika bilo odlučeno, pobijedivši Zlatka Vukovića. Nenad Plivelić ujedno je s 544 srušena čunja bio i najbolji pojedinac u redovima "policajaca".
U prvom bloku igrača za KK Policajac igrali su Danko Gašparović i Branko Bajt. Obadvojica su izgubili svoje pojedinačne dvoboje i to Danko Gašparovfić protiv Joška Sušnja, a Branko Bajt protiv Mate Sušnja.
U drugom bloku igrača "policajci" Tomislav Grdić i Josip Skorić u završnici svojih dvoboja propustili su popraviti rezultat tako što su za malo izgubili od Vladimira Kolića i Zdravka Vukovića.
U zadnjem, trećem bloku igrača, osim već spomenutog Nenada Plivelića, za KK Policajac igrao je još i Anton Marković, koji je od Marinaka Magdića tijesno izgubio.
Ovo je već drugi poraz KK Policajca u utakmicama gdje su domaćini pa time polako gube priključak vrhu prvenstvene ljestvice na kojoj se, ovom pobjedom, KK Obrtnik, zajedno s KK Rakovicom, odvaja od ostatka pratnje.
Slijedeće, 10. kolo KK Policajac, kao gost, opet igra u Ogulinu i to protiv KK Željezničar branitelja.

KK Policajac - KK Obrtnik - zapisnik

3.HKL OG-LIKA 9.kolo