ŽKK OGULIN - KK POLICAJAC 3 : 5, 30. 12. 2012.
U zaostaloj utakmici 5. kola 2. HKL zapad-jug za žene, na ogulinskoj gradskoj kuglani "Klek" kuglačice KK Policajca, kao gošće, pobijedile su svoje sugrađanke iz ŽKK Ogulina rezultatom 5:3 (12:12), a u ukupno srušenim čunjevima 3269:3194.
Već u prvom bloku igračica "policajke" Maja Nanić i Matea Gašparović napravile su odličan posao. Veoma raspoložene, uvjerljivo su pobijedile svoje protivnice Mirjanu Orelj i Ivu Cindrić. Posebno se to odnosi na Maju Nanić, koja je sa srušenih 584 čunja, bila najbolja pojednika utakmice, koja je svoju protivnicu pobijedila s čak 103 čunja razlike.
U drugom bloku igračica Nikolina Marković je izgubila od raspoložene i u redovima ŽKK Ogulina najbolje igračice -  Marije Paušić. S druge strane put ka novoj prvenstvenoj pobjedi za KK Policajac je trasirala Maja Stipetić pobijedivši mladu imenjakinju Ivošević.
S prednošću od 3:1 u bodovima i preko sto čunjeva kuglačice KK Policajca u zadnjem bloku imale su laganu zadaću - barem zadržati tu veliku prednost. Tako je i bilo. Ana Puškarić i Valentina Prpić nisu briljirale i iskusnije "ogulinke" Ivanka Rebrović i Marica Bokulić dobile su međusobne dvoboje ali pobjeda KK Policajca bila je zagarantirana velikom prednošću u ukupno srušenim čunjevima. Ta prednost na kraju je iznosila točno 75 čunjeva.
Sada, u pauzi između jesenskog i proljetnog dijela prvenstva, pred kuglačicama KK Policajca su još dvije zaostale prvenstvene utakmice i to protiv ŽKK Kupe kod kuće i ŽKK Jadranka hotela u gostima. U slučaju pobjede u ove dvije utakmice "policajke" bi dostigle vodeću ekipu ŽKK Mantinele iz Karlovca i ravnopravno istaknule kandidaturu za najviši domet. U svakom slučaju, 2013. godina uspješno je zaključena pobjedom.

ŽKK Ogulin - KK Policajac - zapisnik

Mirjana Orelj, Maja Nanić, Iva Cindrić i Matea Gašparović