KK POLICAJAC - KK RAKOVICA 3 : 5, 19. 01. 2013.
Posljednja utakmica KK Policajca u jesenskom dijelu prvenstva 3. HKL Ogulin-Lika 2012/13., a prva u 2013. godini, završila je još jednim domaćim porazom. S rezultatom 5:3 (14:10) i čak 114 čunjeva prednosti (3269:3155) bolja je bila ekipa KK Rakovice.
"Policajci" su, ukupno gledajući, pružili jednu od najlošijih igara u dosadašnjem dijelu prvenstva, što potvrđuje i brojka ukupno srušenih čunjeva. Pojedinačne pobjede za KK Policajac ostvarili su Danko Gašparović protiv Milana Mlinarića u prvom bloku igrača, Tomislav Grdić protiv Dane Gašparovića u drugom i Nenad Plivelić protiv Nikole Ninkovića u zadnjem bloku igrača. Ujedno je Nenad Plivelić s 554 srušena čunja bio i najbolji pojedinac u redovima svoje ekipe.
S druge strane, poraze su zabilježili Mladen Hećimović protiv odličnog Slavka Kolara, Branko Bajt protiv Dražena Draženovića i Miroslava Obajdina, s time da je Bajt vodio 2:0 u setovima protiv Draženovića, a onda je Obajdin sve preokrenuo, te Anton Marković protiv najboljeg igrača utakmice Josipa Bićanića koji je srušio ravno 600 čunjeva.
Dakle, polusezonu kuglači KK Policajca završili su s po 5 pobjeda i 5 poraza te jednim neriješenim rezultatom (11 bodova) i nalaze se u donjem dijelu prvenstvene ljestvice. Više od trenutne pozicije na prvenstvenoj ljestvici brine izuzetno loša igra većine kuglača KK Policajca, a već u subotu 26.01.2012. godine u Ogulinu igraju novu utakmicu protiv KK Visočice iz Gospića, čime se nastavlja proljetni dio prvenstva.

KK Policajac - KK Rakovica - zapisnik

3.HKL OG-LIKA 11.KOLO