KK JADRANKA HOTELI - KK POLICAJAC 1 : 7, 20. 01. 2013.
Kuglačice KK Policajca, kao i kolege kuglači, odigrali su svoju posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva 2. HKL zapad/jug (7. kolo), koju su trebale igrati još polovicom prosinca prošle godine ali je odgođena zbog regionalnih juniorskih natjecanja. Na kuglani Hotela Aurora u Malom Lošinju "policajke" su uvjerljivo pobijedile KK Jadranka Hoteli rezultatom 7:1 (18:6) i uz više nego uvjerljivu prednost u ukupno srušenim čunjevima - 3246:3055.
Sve kuglačice KK Policajca, osim Maje Stipetić, pobijedile su svoje protivnice i to redom: u prvom bloku igračica Maja Nanić i Matea Gašparović pobijedile su Danijelu Dumenčić odnosno Jasminku Sokolić, a Matea Gašparović sa srušenih 556 čunjeva bila je i najbolja igračica utakmice. U drugom bloku igračica Nikolina Marković nadvisila je svoju protivnicu Danijelu Margan dok je, već spomenuta Maja Stipetić, iakoje pružila solidnu igru, ipak izgubila od najbolje igračice domaće ekipe Marijane Nosil. U zadnjem bloku igračica Ana Puškarić i Valentina Prpić bile su bolje od Cecilije Petrinić i Dragice Starčević, čime su samo potvrdile uvjerljivu pobjedu svoje ekipe.
Za razliku od kuglača, kuglačice KK Policajca svakom utakmicom postižu sve bolje rezultate i sve bolju igru pa je za očekivati u nastavku prvenstva najozbiljniju borbu za vrh prvenstvene ljestvice. Ovom pobjedom "policajke" su s osvojenih 9 bodova u prvom dijelu prvenstva na diobi 2. mjesta zajedno s ekipama ŽKK Kupe i ŽKK Goranina, samo bod iza vodeće ŽKK Mantinele.

KK Jadranka Hoteli - KK Policajac - zapisnik

2.HKL zapad-jug 7.kolo