KK POLICAJAC - ŽKK VRBOVSKO 6 : 2, 05. 02. 2013.
Kuglačice KK Policajca unaprijed su odigrale svoju prvenstvenu utakmicu 9. kola 2. HKL zapad-jug, koje se inače igra 9. i 10. veljače 2013.g. S gošćama iz Vrbovskog tako je dogovoreno iz razloga zauzetosti ogulinnske Gradske kuglane "Klek" u ta dva dana. Prema očekivanju kuglačice KK Policajca pobijedile su i to rezultatom 6:2 (16:8) odnosno 3206:3088 u ukupno srušenim čunjevima.
Put k još jednoj prvenstvenoj pobjedi za KK Policajac "prokrčile" su Riječanke Maja Nanić i Marina Bašić Palković svojim uvjerljivim pobjedama protiv Željke Novinc odnosno Tatjane Kušić. Pri tome, Maja Nanić je s 556 srušenih čunjeva još jednom bila najbolja u svojoj ekipi.
U drugom bloku igračica svoju premijernu utakmicu za KK Policajac odigrala je Nevenka Bartolović i odličnom igrom donijela još jednu pojedinačnu pobjedu svojoj ekipi pobjedivši uvijek opasnu Renatu Loparić. U tom drugom bloku igračica Nikolina Marković je izgubila protiv odlične Aleksandre Vučković, koja je sa srušenih 567 čunjeva bila igračica utakmice i svojoj ekipi donijela jedan od dva boda.
Taj drugi pojedinačni bod za ŽKK Vrbovsko osvojila je u zadnjem bloku igračica Višnja Širola pobijedivši kapetanicu domaćih Valentinu Prpić, dok je Ana Puškarić bez ikakvih problema pobijedila Dejanu Draganović i za KK Policajac osvojila četvrtu pojedinačnu pobjedu.
Ovom pobjedom kuglačice KK Policajca trenutno su izbile na prvo mjesto prvenstvene ljestvice, s bodom više od ŽKK Mantinele, upravo s kojom igraju svoju slijedeću prvenstvenu utakmicu 17. veljače 2013. g. u Ogulinu.

KK Policajac - ŽKK Vrbovsko - zapisnik

2.HKL zapad-jug 9.kolo