KK POLICAJAC - ŽKK MANTINELA 5 : 3, 17. 02. 2013.
U derbiju 10. kola 2. HKL zapad-jug za žene kuglačice KK Policajca pobijedile su na svojoj kuglani ŽKK Mantinelu rezultatom 5:3 (13:11) odnosno 3312:3222 u ukupno srušenim čunjevima.
Za ovu vrlo važnu i značajnu pobjedu "policajki" najzaslužnija je kapetanica Valentina Prpić koja je s 594 srušena čunja u zadnjem bloku, kod rezultata 2:2, ne samo osvojila pojedinačni bod već i napravila veliku razliku u čunjevima što je značilo još dva boda za konačnu pobjedu. Njezina protivnica, odlična i poznata kuglačica Anamari Manev nije uspjela osvojiti niti set.
Inače, u sva tri bloka igračica svakoj ekipi pripala je po jedna pojedinačna pobjeda. U prvom bloku za KK Policajac pobjedu je ostvarila Nikolina Marković odličnom igrom protiv Marijane Đonlagić i zamjene joj Melite Šegine. Nevenka Bartolović za malo je izgubila od Lucije Marte Jelavić.
U drugom bloku igračica u ekipi KK Policajca briljirala je Maja Stipetić i pobijedila Irenu Božičević. S druge strane u ekipi ŽKK Mantinele zablistala je Tihana Čavlović i pobijedila Mateu Gašparović.
Konačno u trećem bloku igračica, osim što je Valentina Prpić osvojila bod za svoju ekipu to je uspjelo i Nadi Jardas protiv Ane Puškarić.
Ovom pobjedom kuglačice KK Policajca učvrstile su svoju prvu poziciju na prvenstvenoj ljestvici i u preostala 4 prvenstvena kola, koliko je ostalo do kraja, same odlučuju o svojoj sudbini. Prvi veliki ispit imaju slijedeću nedjelju u Delnicama gdje idu na ogled ekipi ŽKK Goranina. Goranke, ne samo da su dobra i jaka ekipa, već sigurno imaju veliki motiv uzvratiti za poraz iz prvog dijela prvenstva koji ime je nanijela nekompletna ekipa KK Policajca (5 igračica).

KK Policajac - ŽKK Mantinela - zapisnik

2.HKL zapad-jug 10.kolo