ŽKK GORANIN - KK POLICAJAC 3 : 5, 24. 02. 2013.
Vrlo važnu pobjedu, u borbi za prvo mjesto u 2. HKL zapad-jug za žene, u Delnicama su izvojevale kuglačice KK Policajca. U vrlo zanimljivoj  i napetoj završnici vodeće "policajke" su protiv, do danas prateće ekipe na tablici ŽKK Goranina, na kraju slavile 5:3 (14:10) odnosno 3196:3158 u ukupno srušenim čunjevima.
I danas odlična Maja Nanić osvojila je prvu pojedinačnu pobjedu za KK Policajac u prvom bloku igračica i to protiv Štefanije Pezerović. S druge strane Nikolina Marković dobro je započela svoj dvoboj protiv Ljubice Lisac, osvojila je uvjerljivo prvi set, a onda stala i izgubila sva tri do kraja i pojedinačni bod.
Drugi blok igračica odlučio je utakmicu. Najbolja igračica u redovima KK Policajca Matea Gašparović, ali i Maja Nanić, uvjerljivo su pobijedile svoje protivnice Natašu Ajduković i Francisku Bolf tako da su, pred zadnji blok igračica osiguirale svojoj ekipi vodstvo od 3:1 i 122 čunja prednosti.
Međutim, da se utakmica igra do kraja pokazala je svjetska prvakinja Snježana Kramar i to uz pomoć svoje suigračice Andree Valentić. Naime, njih dvije su pobijedile svoje protivnice iz KK Policajca Valentinu Prpić i Anu Puškarić ali i značajno smanjile prednost u čunjevima. U jednom trenutku ta prednost se istopila na svega 30-tak čunjeva i među "policajkama" nastala je strepnja. No, Valentina Prpić je zadnji set odigrala kapetanski i uspjela izdržati nalet Snježane Kramar koja je s 587 srušenih čunjeva bila najbolja igračica susreta.
Pred kuglačicama KK Policajca i slijedeće 12. kolo je derbi. Na ogulinskoj kuglani ugošćuju nove prve pratilje odnosno kuglačice ŽKK Ogulina. Bit će to prava kuglačka poslastica i pobjednice iz tog susreta imat će najveće izglede za osvajanje naslova prvakinja.

ŽKK Goranin - KK Policajac - zapisnik

2.HKL zapad-jug 11.kolo