KK POLICAJAC - KK KLEK II 7 : 1, 02. 03. 2013.
U 17. kolu 3.HKL Ogulin-Lika kuglači KK Policajca očekivano su pobijedili drugu ekipu KK Kleka rezultatom 7:1 (16:8) 3233:3058 u ukupno srušenim čunjevima.
Svi kuglači KK Policajca, osim najmlađeg Ivana Hećimovića, postigli su pojedinačne pobjede. Bolji od njega na samom početku utakmice u prvom bloku bio je Božidar Pavličić.
Najbolji igrač utakmice bio je Nenad Plivelić s 573 srušena čunja i pobjedom protiv najboljeg pojedinca u redovima KK Kleka II Josipa Stipetića.
Još jedan odličan rezultat polučio je ponovo Danko Gašparović koji je s 570 srušenih čunjeva u prvom bloku igrača s lakoćom pobijedio Vedrana Bićanića.
Tomislav Grdić i Mirko Birač bez većih problema u drugom bloku igrača ostvarili su pobjede protiv Marina Burkovića i Mile Štrka.
U trećem bloku igrača Anton marković protiv Duška Gvozdića i Nenad Plivelić protiv Josipa Stipetića samo su potvrdili novu uvjerljivu prvenstvenu pobjedu.
Slijedeće kolo KK Policajac po prvi puta gostuje na novoj kuglani u Slunju gdje će odmjeriti snage s KK Koranom.

KK Policajac - KK Klek II - zapisnik

3.HKL OG-LIKA 17.KOLO

Mirko Birač, Mile Štrk, Tomislav Grdić i Marin Butković

Anton Marković, Duško Gvozdić, Nenad Plivelić i Josip Stipetić

Klupa za rezerve KK Policajca odnosno stručni stožer KK Policajca slavi pobjedu!