KK POLICAJAC - KK JADRANKA HOTELI 6 : 2, 17. 03. 2013.
U zadnjem 14. kolu 2. HKL zapad-jug za žene kuglačice KK Policajca pobijedile su na domaćoj kuglani u Ogulinu ekipu KK Jadranaka hoteli iz Malog Lošinja ukupnim rezultatom 6:2 (13:11) odnosno u ukupno srušenim čunjevima 3149.:3072.
Bilo je to jedno od lošijih izdanja "policajki" u zadnje vrijeme pa je utakmica sve do kraja bila neizvjesna i uzbudljiva. Gošće iz malog Lošinja pokazale su se kao vrlo dobra ekipa i njihovi zadnji uspjesi zasigurno nisu slučajni. Međutim, njihova pobjeda protiv KK Policajca ipak bila bi preveliko iznenađenje.
Za neizvjesan tijek utakmice pobrinula se Matea Gašparović u prvom bloku igračica, koja je sa samo 477 srušenih čunjeva izgubila od Danijele Margan. Odmah do njih Nevenka Bartolović je uspjela pobijediti solidnu Karmen Cesarić Leko i to odličnom igrom u zadnjem setu.
U drugom bloku igračica Ana Puškarić, također u zadnjem setu, uspjela je prestići i pobjediti iskusnu Marijanu Nosil, dok je Maja Stipetić izgubila od Nataše Opačak. Rezultata nakon dva bloka igračica bio je izjednačen 2:2 uz neznatnu prednost u čunjevima za KK Policajac.
Da se ipak ne dogodi iznenađenje, u zadnjem bloku igračica, pobrinula se Maja Nanić, koja je s 564 srušena čunja ponovo bila najbolja igračica utakmice. Tijesnu pobjedu je ostvrila i Valentina Prpić ali uz velike probleme u zadnja dva seta koja je izgubila ali zadržala čunj prednosti.
Ovom utakmicom za kuglačice KK Policajca završilo je tekuće prvenstvo 2.HKL zapad-jug. Ostvareno je devet pobjeda, dva nerješena rezultat i tri poraza. Koje će mjesto na kraju zauzeti bit će poznato kada se završe (za)ostale utakmice ŽKK Ogulina i ŽKK Mantinele, koji u međusobnoj utakmici odlučuju o prvaku lige.

KK Policajac - KK Jadranka hoteli - zapisnik

2.HKL zapad-jug 14.kolo