KK POLICAJAC - KK ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 4 : 4, 08. 04. 2013.
Dva ogulinska kuglačka kluba iz sredine tablice 3. HKL Ogulin-Lika svoju međusobnu utakmicu u sklopu 21. kola tekućeg prvenstva odigrali su, umjesto u subotu, u ponedjeljak. I, kao i u jesenskom dijelu prvenstva, opet remizirali 4:4 (11:13) s time da je "domaćin" KK Policajac srušio ukupno 3274 čunja, a "gost" KK Željezničar branitelj nešto više - 3313 čunjeva.
Utakmicu su bolje otvorili "policajci" i poveli 2:0. Pojedinačne pobjede u prvom bloku igrača ostvarili su Danko Gašparović i Nenad Plivelić protiv Ivana Matjanca odnosno Josipa Vučića.
U drugom bloku igrača još jednu pobjedu za KK Policajac ostvario je Tomislav Grdić protiv Vlade Idžana, a nadu "gostima" vratio je najbolji igrač utakmice Nikola Birač koji je uvjerljivo pobijedio svojeg mlađeg brata Mirka Birača.
Prednost u čunjevima KK Policajca u trećem bloku igrača ubrzano se istopila jer je Rolando Graovac bio više nego uvjerljiv proitv mlađahnog i još neiskusnog Ivana Hećimovića. Međutim, bod za KK Policajac ipak je spasio Anton Marković koji je, uz pojedinačnu pobjedu protiv Drage Vučića, s 579 srušenih čunjeva bio najbolji igrač u svojoj ekipi.
KK Policajac i dalje čvrsto drži 6. mjesto na prvenstvenoj tablici, četiri manje od petoplasirane KK Rakovice i šest više od sedmoplasiranog KK Željezničar branitelja. Dakle, utakmicom zadnjeg kola upravo protiv KK Rakovice na Plitvicama, završava prvenstvo 3.HKL Ogulin-Lika. Rezultat, ma kakav bio, neće nimalo utjecati na trenutnu poziciju na tablici.

KK Policajac - KK Željezničar branitelj - zapisnik

3.HKL OG-LIKA 21.KOLO