REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA, 11. 05. 2013.
U petak 10. svibnja 2013.g., u Domu DPD "Sveti Rok Lomost", održana je redovna godišnja Skupština KK Policajca. Skupštini je nazočila većina članova KK Policajca ali i mnogi gosti i prijatelji kluba, među kojima  ističemo predsjednika Kuglačkog saveza Karlovačke županije Josipa Latkovićai "legendu" ogulinskog kuglanja i sporta Radu Kneževića.
Skupštinom je predsjedao predsjednik KK Policajca i trener ženske ekipe Željko Stipetić, koji je podnio Izvješće o radu za period od prošlogodišnje redovne godišnje Skupštine do sada. Na Skupštini su još prezentirana izvješća o financijskom poslovanju te izvješće Nadzornog odbora. Sva podnijeta izvješća jednoglasno su prihvaćena.
Nakon prihvaćanja izvješća predsjednik kluba Željko Stipetić predložio je Plan rada i Financijski plan za 2013.g., što su članovi Skupštine također jednoglasno prihvatili.
Pri kraju službenog dijela Skupštine istoj su se obratili i održali pozdravnu riječ predsjednik Kuglačkog saveza Karlovačke županije Josip Latković, Rade Knežević, u ime KK Kleka Božo Pavlaković te u ime KK Obrtnika Zdravko Vuković.
U neslužbenom dijelu Skupštine svi članovi kluba i gosti ugodno su se družili na prigodnom domjenku.