KK EUPHORIA - KK POLICAJAC 2 : 6, 12. 10. 2013.
Drugo kolo,, druga pobjeda i to identičnim rezultatom. Ovaj puta, kao gosti na domaćoj kuglani, kuglači KK Policajca pobijedili su kuglače KK Euphorie rezultatom 6:2 (17:7) odnosno 3140:2958 u ukupno srušenim čunjevima.
U prvom bloku igrača Božidar Pavlaković i Danko Gašparović rutinski su ostvarili pojedinačne pobjede protiv Ivice Brozovića odnosno Borisa Kneževića te je tako KK Policajac poveo 2:0 i stekao veliku prednost od preko 80 čunjeva.
U drugom bloku igrača odličnom igrom Mirko Birač je protiv Marijana Sopeka osvojio i treću pojedinačnu pobjedu za KK Policajac, čime je utakmica bila praktički odlučena. S druge strane, tračak nade KK Euphoriji otvorio je Tomica Kurelac, pobjedivši najmlađeg igrača na utakmici Ivana Hećimovića za devet čunjeva, iako je Ivan Hećimović nakon tri seta bio u prednosti.

ZAPISNIK
Međutim, pri vodstvu 3:1 i uz 159 čunjeva prednosti za KK Policajac, prestala je svaka draž natjecanja jer je pitanje pobjednika bilo rješeno. U takvoj situaciji zadnji par igrača KK Policajca Nenad Plivelić i Anton Marković bio je vrlo opušten tako da je Nenad Plivelić nekako isčupao pobjedu protiv Mateja Vukovića, a Anton Marković se obrukao izgubivši od Hrvoja Kurelca sa zaista skromnim učinkom.
Bez obzira na ponovo lošu igru "pola ekipe" kuglači KK Policajca zabilježili su novu prvenstvenu pobjedu pa s maksimalnim učinkom u trećem kolu dočekuju KK Gacku iz Otočca. Za naditi se da će "policajci" i u toj utakmici ostvariti pobjedu, čime bi se pozicionirali pri vrhu prvenstvene ljestvice.