KK RAKOVICA - KK POLICAJAC 5 : 3, 27. 10. 2013.
Na prvom pravom gostovanju u 4. kolu 3. HKLZ Og-Lika kuglači KK Policajca doživjeli su svoj drugi poraz u tekućem prvenstvu. Na kuglani Hotela Jezero na Plitvicama domaća ekipa KK Rakovice pobijedila je rezultatom 5:3 (15:9), u ukupno srušenim čunjevima 3122:3064.Iako se od "policajaca" nije očekivala pobjeda u ovoj utakmici, nakon prva dva bloka igrača izgledi im nisu bili loši. Najprije je u prvom bloku Božo Pavlaković, najbolji pojedinac u svojoj ekipi, uvjerljivo pobjedio Stipu Krizmanića, a onda je u drugom bloku igrača pobjedu zabilježio i odlični Branko Bajt protiv Dane Gašparovića. S druge strane Mirko Birač i Nenad Plivelić izgubili su svoje dvoboje protiv Slavka Kolara odnosno Milana Mlinarića. Rezultat, prije odlučujućeg trećeg bloka, bio je 2:2 i 20 čunjeva prednosti za KK Policajac.

ZAPISNIK
I onda u trećem bloku igrača Anton Marković osvaja bod protiv Nikole Ninkovića ali Mladen Hećimović gubi uvjerljivo proitv najboljeg pojedinca susreta Dražena Draženovića i KK Rakovica pobjeđuje za 58 čunjeva. Prava šteta za KK Policajac jer su šanse za prvu pobjedu na kuglani Hotela Jezero bili više nego izgledni.

U 5. kolu kuglače KK Policajca očekuje gradski okršaj s KK Željezničarom braniteljem čiji kuglači su u dobroj formi i za pobjedu u ovoj utakmici bit će potrebno dobro zapeti.