KK POLICAJAC GS - KK POLICAJAC OG 5 : 3, 17. 11. 2013.
Od ukupno tri KK Policajca u Kuglačkoj regiji zapad dva se natječu u 3.HKLZ Og-Lika - gospićki i ogulinski. Njihov međusobni dvoboj, u sklopu 6. prvenstvenog kola, odigran u Gospiću na kuglani Hotela "Ante" pripao je Gospićanima. KK Policajac Gs pobijedio je KK Policajac Og s rezulatom 5:3 (16:8) i 2996:2919 u ukupno srušenim čunjevima.
Oslabljena ekipa ogulinskih "policajaca", bez Bože Pavlakovića, ipak je u Gospić otputovala u nadi da će izvojevati pobjedu protiv svojih gospićkih kolega. međutim, kuglači gospićkih "policajaca" odigrali su jednu od svojih boljih utakmica i zasluženo pobijedili.
U prvom bloku igrača, koji je završio izjednačeno 1:1, bod za ogulinski KK Policajac izborio je kapetan Branko Bajt protiv Marijana Bunčića i zamjene mu Željka Medunića. S druzge strane, Mladen Hećimović uvjerljivo je izgubio od Andrja Duića pa je utakmica nastavljena u potpunoj neizvjesnosti.
U drugom bloku igrača obadvojica kuglača KK Policajca iz Ogulina - Nenad Plivelić i Ivan Salopek, uvjerljivo su izgubili od svojih protivnika Darka Borčića odnosno Petra Frkovića i to svaki uz 48 čunjeva minusa tako da je bilo iluzorno očekivati neki preokret u zadnjem bloku igrača.

ZAPISNIK
Iako su u zadnjem bloku igrača obadvojica Ogulinaca izborili pojedinačen pobjede, ipak nisu uspjeli uloviti zaostatak u čunjevima tako da je pobjeda pripala Gospićanima. Anton Marković, opet najbolji pojedinac u redovima ogulinskih "policajaca", bio je bolji od Ivana Župana, a značajnu pojedinačnu pobjedu izvojevao je najmlađi među "policajcima" Ivan Hećimović nad čak dvojicom protivnika - Ivanom Lulićem i Stipom Perlićem, koji ga je zamijenio.
Kuglači KK Policajca iz Ogulina, nakon ovog neplaniranog poraza, u slijedećem prvenstvenom kolu igraju na svojoj kuglani opet protiv Gospićana - KK Visočicom. Za nadati se da će, ovaj puta kompletni, ostvariti pobjedu i zadržati se u gornjem dijelu prvenstvene ljestvice.