KK POŠTAR - KK POLICAJAC 2 : 6, 08. 12. 2013.
I u trećem ovosezonskom gradskom derbiju kuglači KK Policajca uhvatili su pun plijen odnosno pobjedu. Nakon KK Euphorie i KK Željezničar branitelja ovaj puta, u sklopu 9. kola 3. HKLZ Ogulin-Lika, bili su bolji i od KK Poštara, koji je u ovoj utakmici bio domaćin. Na krilima Nenada Plivelića (najbolji igrač utakmice s 588 srušenih čunjeva) i Antona Markovića (579) pobijedili su rezultatom 6:2 (14,5:9,5) uz 84 čunja viška - 3248:3164.
Utakmicu su započeli kapetan Branko Bajt i Božidar Pavlaković za KK Policajac protiv "poštara" Nikole Neralića i Steve Šlata. Bilo je vrlo izjednačeno sve do kraja ali pojedinačnu pobjedu ipak su izvojevali N. Neralić za KK Poštar i B. Pavlaković za KK Policajac pa je nakon prvog bloka bilo izjednačeno 1:1 uz svega 12 čunjeva prednosti za domaćine.
U drugom bloku igrača, gdje je također bilo 1:1 u pojedinačnim dvobojima, "policajci su uspjeli stvoriti osjetljiviju prednost u čunjevima.

ZAPISNIK
Naime, Mirko Birač, iako je za samo pola seta izgubio od Zlatka Neralića, napravio je 12 čunjeva prednosti, dok je Nenad Plivelić odličnom igrom osvojio bod i 45 čunjeva prednosti nad vrlo dobrim Krunoslavom Lovrićem.
U zadnjem bloku igrača kuglači KK Policajca Anton Marković i Ivan Salopek dodali su još dva pojedinačna boda jer su pobijedili svoje protivnike Gorana Lovrića i Zvonka Salopeka te još podebljali prednost u čunjevima za novu prvenstvenu pobjedu. Posebno je zanimljiv i napet bio dvoboj dva Salopeka u kojem je "policajac" Ivan uspio zadržati tri čunja prednosti na "poštarom" Zvonkom. S druge strane A. Marković bio je opet odličan i u njegovom dvoboju s mlađim Lovrićem od početka nije bilo dileme o pobjedniku.
Ove kalendarske godine, točnije slijedeći vikend u subotu, kuglači KK Policajca igraju svoju zadnju prvenstvenu utakmicu i to na domaćoj kuglani protiv vodećeg KK Karlobaga. Utakmica počinje u 13,30 sati.