KK POLICAJAC - KK KARLOBAG 5 : 3, 14. 12. 2013.
Zahvaljujući 38 čunjeva viška u ukupnom zbiru srušenih čunjeva kuglači KK Policajca ostvarili su vrijednu pobjedu od 5:3 (13:11) 3211:3173 nad vodećom ekipom 3.HKLZ Ogulin-Lika - KK Karlobagom. Bila je to utakmica 10.prvenstvenog kola koje je ujedno i poslijednje igrano ove kalendarske godine. Zadnje kolo prvog dijela prvenstva igra se tek krajem siječnja mjeseca 2014.g.
U ekipi KK Policajca trojica igrača odigrala su vrlo dobro i to Branko Bajt i Božo pavlaković u prvom bloku igrača te Anton Marković u zadnjem bloku. Posebno dobro odigrao je Božo Pavlaković - najbolji igrač utakmice - uvjerljivo pobijedivši Borisa Nikšića. Sve je Pavlaković riješio već u prva dva seta u kojima je osim setova srušio čak 315 čunjeva i stekao nedostižnih 62 čunja. Kapetan Branko Bajt također je bio jako dobar i uvjerljivo je svladao svojeg protivnika Ivana Vrbana prepustivši mu tek prvi set. Time su "policajci", malo iznenađujuće jer ipak su ugostili lidera prvenstva, poveli 2:0 uz čak 96 čunjeva prednosti.

ZAPISNIK
U drugom bloku igrača sasvim obratno. Indisponirani Mirko Birač i posebno Nenad Plivelić - igrač zadnje utakmice protiv KK Poštara - uvjerljivo gube od Ivice Mraovića odnosno Željka Tomljenovića i sve se vraća na početak. Uz 2:2 u pojedinačnim pobjedama ostala su tek 23 čunja prednosti za KK Policajac.
U neizvjesnoj završnici Anton Marković već u provm setu kojega je dobio protiv Josipa Brkljačića za čak 32 čunja, navjestio je osvajanje trećeg pojedinačnog boda, što se na kraju i dogodilo. Međutim, početak nastupa Ivana Salopeka u prvom setu nije slutio na dobro. Robert Tomljanović, protiv kojega je igrao, osvojio je prvi set i prijetio uvjerljivom pobjedom. No, iskusni Salopek nije se dao "navući" te je maestralno odigrao drugi set, natjerao kapetana Bajta da već spremnu zamjenu mladog Ivana Hećimovića vrati na oblačenje u svlačionicu. Dobio je i treći set, a onda u četvrtom skroz pao, što je iskoristio Tomljanović i ipak pobijedio. Prednost u čunjevima ipak je ostala na strani domaće ekipe pa tako "policajci" na prvenstvenu pauzu odlaze s još jednom pobjedom, kojom su se učvrstili u gornjem dijelu prvenstvene ljestvice.
Do kraja godine još preostaje nastup u kupu protiv KK Stare hiže u Karlovcu, a kada će se i hoće li se uopće ta utakmica igrati tek treba vidjeti.