DRŽAVNO PRVENSTVO U SPRINTU ZA MLAĐE JUNIORE, 10. 02. 2014.
Ogulin i ogulinska gradska kuglana "Klek" bili su domaćini prvenstvu u disciplini "sprint" za mlađe juniore i mlađe juniorke - U-18. Na ovom državnom prvenstvu nastupila su i dva mlađa juniora KK Policajca i to braća Ante i Ivan Hećimović. Obzirom da su bila prijavljena 24 natjecatelja najprije su se igrale kvalifikacije za 16 mjesta u natjecanju. U prvoj četvorki nastup je imao Ante Hećimović ali nije imao nekog većeg uspjeha pa je odmah bilo jasno da se neće plasirati u završnicu natjecanja. U igri na ukupni rezultat (10 u pune i 10 u čišćenje na dvije staze) ukupno je srušio tek 147 čunjeva i na kraju zauzeo prezadnje mjesto.
Međutim, njegov stariji brat Ivan Hećimović u kvalifikacijama je pružio dobru igru i postigao odličan rezultat od ukupno srušenih 197 čunjeva, što ga je na kraju svrstalo na drugo mjesto. Bolji je bio jedino bivši "policajac", a sada "klekovac" Matija Cindrić s 199 srušenih čunjeva.
U osmini finala Ivan je "naletio" na pobjednika nedavnog pojedinačnog prvenstva Kuglačke regije zapad Josipa Krizmanića iz KK Plitvica i odmah u nastupu na prvoj stazi nesretno izgubio prvi set. Krizmaniću je pala devetka u zadnjem hicu i tako je nadmašio solidan Ivanov rezultat. Takav peh je očito utjecao na daljnju Ivanovu igru pa je Krizmanić dobio i drugi set i tako ga eliminirao iz daljnjeg natjecanja.
Inače, pobjednik natjecanja je na kraju bio Tomislav Štrukelj iz čakovečkog KK Željezničara koji je u finalu pobijedio Ivana Betlehema iz zagrebačkog KK Medveščaka 1958. Čast ogulinskog kuglanja spasio je Josip Stipetić iz KK Kleka osvajanjem 3. mjesta, koje je podijelio s Josipom Krizmanićem iz KK Plitvica.

REZULTATI

Ante Hećimović pred svoj nastup u kvalifikacijama - druga staza

Ivan Hećimović pred svoj nastup u kvalifikacijama - prva staza

Josip Krizmanić (KK Plitvice) i Ivan Hećimović - osmina finala