60. GODINA KK POLICAJAC OGULIN, 27. 09. 2014.
Članovi KK Policajac Ogulin obilježili su 60. godišnjicu osnutka svojega kluba svečanim skupom i večerom u Restoranu "Gradina" u Josipdolu. Skromno i bez velike ceremonije čalnove kluba koji su došli na ovu proslavu predsjednik Željko Stipetić kratkim obraćanjem podsjetio je na dugu i bogatu povijest kluba. KK Policajac Ogulin, koji ovaj naziv nosi od osamostaljenja Republike Hrvatske, osnovan je 1954. godine inicijativom tadašnjih službenika unutarnjih poslova u Ogulinu pod nazivom KK Borac. Nakon nekoliko godina klub je mijenjao ime u KK Milicioner, a sadašnje ime - KK Policajac nosi od 1991. godine. Bez obzira na ime i vremena kroz koja je prolazio klub neprekidno djeluje tj. organizirano nastupa u raznim kuglačkim ligama već punih 60 goidina. U tih 60 godina KK Policajac imao je u svojim natjecanjima i uspona i padova, a najveći uspjeh kluba postigle su njegove kuglačice koje su 2009. goidne izborile i u sezoni 2009.-2010. nastupaje u najvišem rangu natjecanja, uz puno osvojenih odličja na pojedinačnim, parovnim i ekipnim prvenstvima RH. Inače, KK Policajac, uz KK Željezničar branitelj, koji je najstariji, i KK Klek, jedan je od kuglačkih klubova s najdužom tradicijom, ne samo u Ogulinu.
Članovi i igrači KK Policajca, obilježavajući svoju veliku obljetnicu, proveli su jednu ugodnu večer uz slasni objed i prijateljsko druženje.