ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA, 09. 05. 2015.
U protekli petak navečer, u Lovačkom domu "Barutana" u Ogulinu, u nazočnosti većine članova i gostiju, održana je redovna godišnja Skupština KK Policajac Ogulin.
Skupštinom je predsjedavao predsjednik kluba Željko Stipetić koji je Skupštini podnio izvješće o radu za proteklih godinu dana i koje je jednoglasno prihvaćeno. Kapetan muške ekipe Branko Bajt upoznao je članove kluba i ostale nazočne na Skupštini o sportskom uspjehu i rezultatima ekipe KK Policajca u natjecanju 3. HKL Ogulin-Lika u sezoni 2014-15., uz detaljnu analizu postignutih rezultata svakog pojednica u ekipi.
Financijsko izvješće podnio je tajnik Marijan Turković, dok je izvješće Nadzornog odbora podnio član Nadzornog odbora Darko Brbot. Ukratko, financijska situacija u klubu je dobra, na vrijeme su podmirene sve obveze kluba i klub je poslovao u plusu. Nadzorni odbor zaključio je da su svi poslovi i aktivnosti u klubu vođeni po Statutu i zakonu.
Nakon prihvaćanja svih podnijetih izvješća Skupština je prihvatila i prijedog Odluke o izmjenama i dopunama Statuta KK Policajac Ogulin te je donijeta Odluka o imenovanju tajnika Marijana Turkovića za likvidatora kluba u slučaju njegovog prestanka postojanja.
Pri kraju Skupštine prihvaćen je još i Prijedlog rada i financijskog poslovanja za 2015.g., a koje je predložio predsjednik kluba Željko Stipetić.
Od gostiju na Skupštini su bili nazočni predstavnici većine kuglačkih klubova iz Ogulina te načelnik PP Ogulin Dražen Lipošćak i veteran ogulinskog kuglanja i sporta Rade Knežević, koji su se prigodnim riječima obratili Skupštini.
Nakon redovnog djela Skupštine članovi KK Policajca i njihovi gosti nastavili su druženje uz prigodni domjenak.