PRVACI!!!, 11. 03. 2018.
U zadnjem 14. kolu 3. HKLZ Ogulin-Lika kuglači KK Policajca su uvjerljivom pobjedom protiv druge ekipe KK Kleka od 7:1 (15:9) uz 211 čunjeva prednosti (3219:3008) osigurali naslov prvaka za sezonu 2017/2018. te izborili plasman u viši rang natjecanja.
Ako je i bilo nekih bojazni da će "policajci"sami sebi prirediti neke neugosnosti, kao što je bilo prošlo kolo protiv kk Euphorie, sve dvojbe su nestale već u prvom bloku igrača kada je igrač KK Kleka 2 Tomislav Stipetić zbog ozljede morao predati svoj dvoboj protiv Danka Gašparovića već nakon tri odigrana seta, a njegova ekipa nije imala zamjene (?!). Tako je mladi Tomislav Stipetić ostao na 390 srušenih čunjeva pa je Danko Gašparović zabilježio laganu pobjedu uz čak 145 čunjeva prednosti. U tom istom bloku igrača pojedinačnu pobjedu za KK Policajac osvojio je i Nenad Plivelić protiv Zvonka Magdića.
U drugom bloku igrača pojedinačnim pobjedama Mladena Hećimovića nad Mateom Benovićem i Ivanke Rebrović protiv Mile Štrka pobjeda i naslov prvaka su definitivno potvrđeni.
Formalnost do kraja odradio je Božo Pavlaković pobjedom protiv Matije Cindrića, pri čemu je Božo Pavlaković, srušivši 554 čunja, postao i najbolji pojedinac u redovima svoje ekipe. Anton Marković je svoj dvoboj protiv izvrsnog Zlatana Mazora (najbolji igrač utakmice s 567 srušenih čunjeva) izgubio ali to više nije bilo bitno.
KK Policajac je, nakon višegodišnjih pokušaja, ipak uspio plasirati se u viši rang natejcanja tj. u 2. HKLZ, za koju će se morati dobro pripremiti i igrački osvježiti.
Za napomenuti je da je titulu najboljeg igrača 3.HKLZ Ogulin-Lika u ovoj sezoni zasluženo osvojio Anton Marković dok je Nenad Plivelić treći.

KK Klek II - KK Policajac - zapsinik

Stoje: Marijan Turković (tajnik), Mirko Birač, Ivan Salopek, Ivanka Rebrović, Mladen Hećimović, Branko Bajt, Zlatko Neralić i Danko Gašparović
Čuče: Ivan Hećimović, Božo Pavlaković, Anton Marković i Nenad Plivelić